blaszany garaż Węgry, oferta

blaszany garaż Węgry, oferta

Mam spory problem z blaszanym garażem, bo mieszkam obecnie blisko Budapesztu i niestety nie mam gdzie znaleźć takie oferty. Pomożecie?

Krzyś23

Posty: 1

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od niesłychanie dawna i mają same niesłychanie pozytywne opinie.

bodeksus

Posty: 3

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go bardzo prędko. Cena była bardzo słynna. Na Węgrzech nie mogłem odnaleźć żadnej firmy, jaka by mi przygotowała bardzo dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wówczas kłopotów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

Biudzibudzio

Posty: 2

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o wiele niższa od tych, które znalazłem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Wielu moich sąsiadów Węgrów z polskich ofert korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Robiłem sobie kalkulacje i faktycznie taniej wyjdzie nam zamówić przenośny garaż w Polsce i dostarczyć go na Węgry. Firma z Polski się tym zajmuje. Wiem, że przygotowują własne projekty, ale można się do nich zgłosić również z własnym. Realizują wszystkie zachcianki każdego klienta, dlatego warto z nimi współpracować.

stritt

Posty: 15

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

deruner56

Posty: 5

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

SZczecinek23

Posty: 2

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

edziu

Posty: 7

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

namok 

Posty: 5

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, bo oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam prędko pomogą.

gurus44

Posty: 10