parada żagowców, poszukuję!

parada żagowców, poszukuję!

Hej, czy wiecie może, gdzie zobacze zdjęcia Baltic Sail? Niesłychanie interesuje mnie ten temat i nie wiem, gdzie znaleźć wiecej informacji o tym wydarzeniu.

Kasia

Posty: 1

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko odszukasz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Gucio

Posty: 3

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Nikuś23

Posty: 11

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

oooo_ooo

Posty: 6

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

danewe

Posty: 4

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Lupusx

Posty: 12

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Alaneq

Posty: 29

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednak wydaję mi się, że można zobaczyć fotografie z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

Anno Domini

Posty: 2

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

pzkpv

Posty: 22