Atrakcje w Polsce

Atrakcje w Polsce

Może ktoś z Was ma jakieś sprawdzone miejsca w Malopolsce, gdzie warto się wybrać z dziećmi. Nie ukrywam, że dobrze zorganizowanie wakacji dla najmłodszych nie należy do prostych zadań więc ewentualnie jeśli ktoś podzieli się swoimi pomysłami czy miejscami, które według niego warto odwiedzić to może nam uda się z takiej inspiracji skorzystać. Pewnie każdy kto ma dzieci zgodzi się z tym, że łatwą turystycznie grupą one nie są.

Wygodniś22

Posty: 1

 
Faktycznie jeśli chodzi o wyjazd z dziećmi to trzeba mieć na to dobry pomysł, tak by dzieci się nie nudziły a z tym zawsze jest problem. Niby człowiekowi się wydaje, żę coś ciekawego wymyślił pod dzieci a okazuje się, że nie do końca i o zadowolenie jednak trudno, bo zaraz zaczynają się nudzić.

Liome5656

Posty: 30

 
Takim świetnym miejscem na rodzinny wypad na pewno będzie Park Miniatur w Inwałdzie. Polecam wszystkim, szczególnie akurat jeśli chodzi o moje dzieci do przypadł im do gustu zielony labirynt, dużo dobrej zabawy przy poszukiwaniu wyjścia. Choć cały park zorganizowany świetnie, atrakcji cała masa a i obsługa sprawna, wszystko na wysokim poziomie.

Złoty

Posty: 22

 
Ogólnie w Polsce funkcjonuje już tak dużo różnych parków rozrywki, że właściwie każdy coś tam sensownego może dla siebie znaleźć. Pod kątem wyjazdu z dziećmi na pewno będzie warto szukać takich miejsc, które właśnie będą przygotowywane z myślą o najmłodszych i będą tam atrakcje właśnie dla nich przystosowane.

borek149

Posty: 1

 
Byłem w Inwałdzie w Parku Miniatur ze znajomymi i oczywiście dzieci zachwycone. Jak szukasz miejsca do wyjazdu z dziećmi i tam jeszcze nie byliście to polecam. Bardzo ciekawie zorganizowany park z dużą dawką atrakcji dla całej rodziny. Faktycznie warto to miejsce odwiedzić szczególnie jeśli ktoś zastanawia się, gdzie wybrać się z dziećmi, tak by się nie nudziły.

Dumer566

Posty: 2

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o wyjazdy z najmłodszymi to wydaje mi się, że warto będzie szukać takich propozycji, gdzie sporo się będzie działo i atrakcje będą przygotowywane właśnie pod kątem najmłodszych. Dzieci nie lubią się nudzić i faktycznie trzeba tworzyć taki scenariusz wyjazdu, który właśnie dla nich będzie atrakcyjny.

TomekK

Posty: 3

 
W Inwałdzie w Parku miniatur miałem okazję być już kilka razy, natomiast i w tym roku prawdopodobnie z dziećmi będę się chciał wybrać bo wśród zapowiadanych nowości ma się pojawić tor gokartowy więc nie będziemy mogli tego sobie odpuści. Park jak dla mnie jest świetnym miejscem rozrywki, które można wielokrotnie odwiedzić i człowiek i tak nie będzie się tam nudził.

labuh

Posty: 5

 
Dla dzieci powstają parki rozrywki tematycznie powiązane z bajkami i to pewnie będzie taka opcja, która dziecku szczególnie przypadnie do gustu więc jak będziesz planować jakiś wyjazd to moim zdaniem ten kierunek będzie właściwy i faktycznie będzie warto się z dzieckiem wybrać do takiego właśnie miejsca.

Wacław

Posty: 3

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o wyprawę z dziećmi to polecam wyjazd do Inwałdu do Parku Miniatur. Poza samymi miniaturami także wiele innych atrakcji, między innymi lunapark. Dla dzieci taką wyjątkową atrakcją, która szczególnie wzbudziła zainteresowanie był ruchomy smok. Ogólnie wydaje mi się, że to takie miejsce, które faktycznie dostarcza wiele atrakcji, tak że każdy coś tam sensownego będzie w stanie odnaleźć pod kątem własnych upodobań.

NeCr0

Posty: 23