Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

100% naturalne kosmetyki, czy istnieją? Z jakich terapii SPA domowego korzystacie i czy uważacie, że można zaprojektować pielęgnację w jakości zbliżoną do salonów medycyny estetycznej we własnym zakresie? Myślę, że całkiem ciekawe zagadnienie.

alus

Posty: 1

 
To prawda. Rzadko można spotkać mydła, które nie podrażniają po pewnym czasie, więc taki skład warto sobie nawet oddzielnie zapisać

Anno Domini

Posty: 3

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

wigry00

Posty: 14

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Alaneq

Posty: 29

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

serwus45

Posty: 10

 
Aszwaganda przecież wywodzi się z medycyny ajurwedyjskiej, a to jeden z najsilniejszych naturalnych psychotropów. Na mnie działa od lat, suplementacja regularna. Biorę więcej niż jedną tabletkę oczywiście, ale działa, dlatego podejrzewam, że i kosmetyki ajurwedyjskie charakteryzują się podobną efektywnością.

adam_r

Posty: 5

 
Wcieram regularnie ten balsam https://spa-ceylon.pl/pl/p/Balsam-do-wlosow-ALOES-TRAWA-WODNA-200g-/349 do włosów, na bazie aloesu i wiele osób z najbliższego otoczenia już chwaliło zapach i w ogóle wygląd fryzury. Bardzo, a to bardzo wydajny produkt. Dowiedziałam się u znajomej fryzjerki, że takie coś stosuje nawet u klientów. Fajna sprawa, nawet na skórę głowy przechodzi, masz uczucie fajnego relaksu, odświeżenia. Lepsza sprawa od zwykłego szamponu, takie uzupełnienie codziennej pielęgnacji.

warter88

Posty: 10

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

bartek33

Posty: 12

 
Spróbuj jeszcze szczotki do kąpieli z odpowiednimi zakończeniami, bo można wpłynąć fajnie na regenerację skóry i lepiej rozprowadzić kremy, jak nie masz człowieka obok, który ogarnie :)

Hostelos3

Posty: 7

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

Programista

Posty: 24