Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Gotowe meble, czy na zamówienie i argumenty. Proszę o wasz udział w dyskusji, nawet z przykładami, co macie u siebie w domu.

Yuri20

Posty: 2

 
Zgadzam się z tym, że na meblach nigdy nie stracisz wyprodukowanych na indywidualne zamówienie, bo nawet w nich lepsze akcesoria, prowadnice stosują. Taki mebel nie ma prawa się zaciąć, czy stracić na wartości, wręcz przeciwnie

stritt

Posty: 15

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

gargulek

Posty: 9

 
Mocno się w ostatnich latach poprawiły systemy organizacji w meblach. Jak masz dzieci to też uwzględnij odpowiednie zabezpieczenia, bo ludzie o tym podobno często zapominają.

Black_Riot

Posty: 15

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

ZaNK3R

Posty: 5

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

krotos34

Posty: 6

 
Zamawiałem kuchnię wysoką z wydzieloną częścią na posiłki, z centralnym punktem – blatem z konglomeratu. Brąz, czerń głównie, kolorystyka industrialna powiedzmy. Zamówienie poszło do Lowen po selekcji, wizualizacjach, ocenie dotychczasowych realizacji. Wszystko mi się zgadzało i po kontakcie jakość się tylko potwierdziła, więc zostawiam przy okazji kontakt telefoniczny 884 308 822.

labuh

Posty: 5

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

Bankowy

Posty: 18